Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Dębicy zorganizowali akcję charytatywną dla podopiecznych Domu Dziecka „HANKA”

zkFunkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Dębicy zorganizowali pięknego „Mikołaja” dla dzieci z Domu Dziecka „Hanka”. Do podopiecznych placówki trafiły dwa rowery górskie i wiele innych upominków. W akcję zainicjowaną przez pracowników Zakładu Karnego w Dębicy włączył się Roman Tylec, właściciel firmy „TRANS ROWER”, polski producent rowerów marki KANDS i LAGUNA, który wsparł akcje i pomógł spełnić marzenia dzieci z Domu Dziecka „HANKA” w Dębicy
Prezenty – dwa rowery marki KANDS – dla dzieci zostały przekazane  18 grudnia 2017 r. podczas wizyty w Domu Dziecka „HANKA”  na ręce Małgorzaty Grabowskiej, dyrektor placówki. „Serdeczne przywitanie, radość okazana przez dzieci, błysk w oczach był najlepszym utwierdzeniem w przekonaniu, że pomoc drugiemu człowiekowi zawsze ma sens, a okazane dobro powraca zwielokrotnione… ” – mówi mjr Krzysztof Maźnicki, rzecznik prasowy Zakładu Karnego w Dębicy.
 
 
Na podstawie informacji Zakładu Karnego w Dębicy / mjr Krzysztof Maźnicki
Zdjęcia: mjr Tadeusz Wilk
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.