Mikołaj zawitał do Galerii Dębickiej

DSC_3847Dzisiaj w samo południe do Galerii Dębickiej zawitał Święty Mikołaj.  Na dzieci, które przybyły na to wyjątkowe spotkanie czekała świetna zabawa z prawdziwymi elfami oraz moc atrakcji. W Galerii Dębickiej Mikołaja można dziś spotkać do godziny 18.00 i jutro od godziny 12.00 do 18.00. Każdy będzie miał okazję zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami, warsztatach plastycznych i zabawie w rytm muzyki. Dla dzieci został  przygotowany słodki poczęstunek oraz wata cukrowa, którą wszystkie dzieci otrzymują za darmo.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.