Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

W Dęborzynie już prawie Święta Bożego Narodzenia

deborzynStowarzyszenie „Nasz Dęborzyn” w miesiącu październiku i listopadzie realizowało warsztaty ozdób choinkowych oraz warsztaty układania bukietów i stroików świątecznych. Ponadto zostały przeprowadzone warsztaty w których uczestniczyli uczniowie i przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Dęborzynie.
Wspólna wystawa i podsumowanie warsztatów odbyło się 25 listopada 2017 roku. To właśnie tego dnia zorganizowano wystawę z warsztatów i spotkanie integracyjne, na które zaproszono Stowarzyszenia z terenu Gminy Jodłowa a także grono pedagogiczne.
Ponadto w spotkaniu tym brały udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dęborzynie, które zorganizowały wróżby andrzejkowe dla uczestników spotkania. Całość swoją oprawą muzyczną uświetniła kapela ludowa „JODŁOWIANIE”. Miła atmosfera i tańce zakończyły realizację projektu „Spotkania z tradycją”.
Stowarzyszenie „Nasz Dęborzyn” składa gorące podziękowania Panu Wójtowi Robertowi Mucha za przychylność i pomoc, która przyczynia się do rozwoju Stowarzyszenia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby Stowarzyszenie mogło pozyskać środki niezbędne do realizacji tego zadania. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dęborzynie Pani Teresie Moszczyńskiej- Kawalec i całemu gronu pedagogicznemu za współpracę i pomoc w przeprowadzeniu warsztatów i wróżb dla dzieci i dorosłych. Serdecznie dziękuję koleżankom za przygotowanie poczęstunku na przeprowadzone warsztaty i podsumowanie projektu.
/red.Prezes Stowarzyszenia „Nasz Dęborzyn” Zofia Maziarka/
Źródło: UG Jodłowa

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.