Wigilia w okopach

wigilia_w_okopach_pl28 grudnia, o godz.18.00, do DKiiK „Kosmos” odbędzie się widowisko zatytułowane „Wigilia w okopach”, podczas którego wybrzmią najpiękniejsze polskie kolędy patriotyczne i żołnierskie. Wystąpią: Grupa Artystyczna Safo oraz uczestnicy zajęć w Katolickim Centrum Edukacji KANA w Dębicy.

Scenariusz i pomysł: Dominika Migoń, Maciej Małozięć
Przygotowanie wokalne: Agnieszka Augustynowicz
Akompaniament: Piotr Madura
Organizatorzy: Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy, Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” w Dębicy, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.
Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości, współfinansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
Patronat medialny: Nasz Dziennik, Gość Niedzielny, Radio Via, Dębica TV.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.