Wolontariuszki Roku z Parkosza

25299493_1639554236109680_4415330853369382332_nPatrycja Gac i Kinga Ozga, uczennice klasy III gimnazjum i zarazem harcerki 77. DSH w Parkoszu zostały laureatkami konkursu „Wolontariusz Roku 2017 Powiatu Dębickiego” w kategorii gimnazjum. Organizatorem przedsięwzięcia było Starostwo Powiatowe w Dębicy i Stowarzyszenie „Uwierz w siebie”.
Dziewczynki wraz z całą drużyną i opiekunkami wzięły udział w uroczystej gali, która odbyła się w kinie „Kosmos” w Dębicy. Uroczystości wręczenia nagród towarzyszyły warsztaty Katarzyny Wnęk – Joniec pt.: „Dzielić się sobą. O świadomym działaniu i skrzydłach… ” oraz występ grupy teatralnej. Dla Kingi i Patrycji było to niezwykłe doświadczenie, wielkie przeżycie i radość z odniesionego sukcesu, a także możliwość spotkania się z innymi wolontariuszami poświęcającymi swój wolny czas dla innych.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.