Koncert Karnawałowy: LeonVoci

leonvoci_plakat 27 stycznia na scenie DKiK „Kosmos” wystąpi LeonVoci, grupa ukraińskich tenorów okrzyknięta objawieniem na polskim rynku muzycznym. W programie zatytułowanym „Grande Amore” znajdą się największe światowe przeboje oper, operetek i musicali. Na Koncert Karnawałowy, który będzie prologiem do obchodów 660-lecia lokacji miasta zapraszają Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica i Miejski Ośrodek Kultury.

LeonVoci tworzą profesjonalni śpiewacy, obdarzeni naturalnym i pięknie brzmiącym głosem, laureaci międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. W swoim repertuarze powstałym na kanwie najpiękniejszych operowych arii i popularnych piosenek posiadają przeboje w opracowaniu na cztery głosy męskie. Śpiewają zaś w wielu językach: francuskim, hiszpańskim, włoskim, polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim. Ich wokalny styl został określony w międzynarodowej prasie mianem wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji. Serca polskich melomanów zdobyli podczas ubiegłorocznej edycji programu Mam Talent, gdzie dostali się do półfinału.

Skład zespołu: Nazar Tatsyshyn – tenor, Roman Chava – tenor, Ihor Radvanskyi – tenor, Andriy Stetshkyi – baryton.

Śpiewakom towarzyszyć będzie Kwartet muzyczny.

21 stycznia 2017
godz.18:00

DKiK „Kosmos”

Bilety: do 15.01 – normalne 50 zł, ulgowe 40 zł, od 16.01 – normalne 60 zł, ulgowe 50 zł, do nabycia w kasie MOK, oraz na stronach internetowych: www.kosmos.mokdebica.pl i www.kupbilecik.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.