Dużo chętnych firm do wybudowania łącznika w Szkole Podstawowej nr 3 w Dębicy

Szkoła Podstawowa nr 3 10 firm z Dębicy, Tarnowa, Kosowy i Mielca zgłosiło swoje oferty na budowę łącznika pomiędzy budynkiem głównym, a budynkiem nauczania początkowego w Szkole Podstawowej nr 3 w Dębicy. Najniższa z ofert wynosi nieco ponad 1 320 tysięcy złotych, najwyższa przekracza 2 337 tysięcy złotych. Wykonawca tej inwestycji wyłoniony zostanie w najbliższych dniach.

W tym samym postępowaniu 8 firm złożyło swoje oferty na II część planowanej w „Trójce” inwestycji tj. budowę zewnętrznej instalacji elektrycznej w szkole przy Kraszewskiego. Tutaj najwyższa oferta opiewała na 28 290 zł, natomiast najniższa na 7 419 zł. Na III część inwestycji – przebudowa zewnętrznej instalacji wodociągowej i kanalizacji sanitarnej oferty złożyło 6 firm i kwoty oscylowały między 43 050 zł do 59 755 zł.

Budowa łącznika rozpocznie się najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2018 roku, a jej zakończenie zaplanowane jest na 28 września 2018 roku.

W ramach zaplanowanej inwestycji – budowy łącznika – powstanie budynek o powierzchni 589 metrów kwadratowych, o kubaturze 2936 metrów sześciennych. Powierzchnia zabudowy tego obiektu wyniesie 367 metrów kwadratowych. Oprócz samej budowy łącznika między dwoma wspomnianymi budynkami wykonany zostanie remont i przebudowa części pomieszczeń szkoły, budowa zejścia do piwnicy oraz wykonanie zewnętrznej pochylni dla osób niepełnosprawnych. Wymianie ulegnie także wewnętrzna instalacja elektryczna i c.o.

Władze miasta na realizację tych inwestycji zabezpieczyły fundusze w następujących kwotach w budżecie :

I etap- budowa łącznika – 1 135 000 zł
II etap – przebudowa zewnętrznej instalacji elektrycznej SP 3 – 10 000 zł
III etap – przebudowa zewnętrznej instalacji wodociągowej i kanalizacji sanitarnej – 55 500 zł.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.