Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Organizują imprezę dla małżeństw, ale dziennikarzy nie wpuszczą

bargain-453488_960_720Pewna firma organizuje na terenie Dębicy spotkanie promocyjne dla małżeństw. Dzwoni do mieszkańców miasta i zapraszając kusi, że będzie można na nim otrzymać jakiś wartościowy prezent i nic nie trzeba będzie kupić. Ale w ofercie będzie można skorzystać z usług zdrowotnych.

Do naszej redakcji zadzwonił Czytelnik, czy coś wiemy na temat tajemniczych spotkań organizowanych przez pewną firmę dla małżeństw powyżej 30 roku życia. Nic oczywiście nie wiedzieliśmy, ale łut szczęścia sprawił, że dziś na nasz redakcyjny telefon zadzwonił młody człowiek – przedstawiciel firmy-  z zaproszeniem na taką imprezę. Grzecznie wysłuchaliśmy oferty, którą nam przedstawił po czym poinformowaliśmy, że dodzwonił się do redakcji lokalnego portalu i chętnie wybierzemy się tam jako dziennikarze z kamerą i aparatem fotograficznym i zrelacjonujemy imprezę na Ziemi Dębickiej. Człowiek po drugiej stronie słuchawki zamarł. Zaczął tłumaczyć się, że potrzebuje zgody dyrektora na ewentualne nasze przyjście ale na pewno dziennikarze tam nie mogą wejść. Proponowaliśmy, że nagłośnimy całą rzecz, że z pewnością nie jest to nic nielegalnego czy tajemniczego o czym nie mogą wiedzieć mieszkańcy miasta. Nasz rozmówca gorączkowo tłumaczył się, że nie możemy przyjść i bardzo szybko rozłączył się z nami.

Jeśli ktoś z naszych Czytelników dostał takie zaproszenie i będzie uczestniczył, lub ktoś już brał udział w takiej imprezie, to bardzo prosimy o relacje na naszym profilu FB jak ona wyglądała, jakie upominki można na niej otrzymać lub ewentualnie co w promocyjnej cenie udało się zakupić.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.