Pierwsze posiedzenie Rady Seniorów w Gminie Dębica

rada seniorów Gminy Dębica19 grudnia 2017 r. w Urzędzie Gminy Dębica odbyła się inauguracyjna sesja Rady Seniorów Gminy Dębica. Pierwszą sesja, do wyborów przewodniczącego, prowadził Przewodniczący Rady Gminy Dębica Piotr Żybura. Po złożeniu ślubowania, Radni zdecydowali, że przewodniczącym zostanie Kazimierz Lichoń, Wiceprzewodniczącą Stanisława Rakoczy natomiast Sekretarzem Danuta Gil.

Rada Seniorów Gminy Dębica powstała na mocy lipcowej uchwały Rady Gminy Dębica nr XXXV/379/2017. Składa się z przedstawicieli osób starszych, organizacji, instytucji działających na rzecz seniorów oraz klubów seniora działających na terenie Gminy Dębica. Zostali oni powołani na czteroletnią kadencję.
Rada została utworzona w celu pobudzania aktywności obywatelskiej oraz poprawy jakości życia seniorów mieszkających na terenie Gminy Dębica. Powołana została również aby inicjować działania na rzecz osób starszych oraz współpracować z władzami Gminy i instytucjami oraz aby propagować ważne informacje w zakresie kultury, edukacji, form wypoczynku i zdrowia wśród osób starszych. Rada Seniorów ma charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywny.

Wykaz radnych Rady Seniorów Gminy Dębica
KADENCJA 2017-2021

1. Kazimierz Lichoń – Przewodniczący Rady Seniorów
2. Rakoczy Stanisława – Wiceprzewodniczacy Rady Seniorów
3. Gil Danuta – Sekretarz Rady Seniorów

4. Babicz Bożena
5. Bielatowicz Dorota
6. Biruś Janusz
7. Chmiel Zdzisław
8. Ćwik Józefa
9. Drzał Zofia
10. Gawlik Krystyna
11. Gruszka Józef
12. Kamaj Urszula
13. Kłusek Sabina
14. Knot Andrzej
15. Mądro Ewa
16. Rudke Leszek
17. Szczepanek Bernadeta
18. Szczepańska Stanisława
19. Wicher Maria

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.