Pilzno. WOŚP z rekordem

26231650_1673211596077277_3652618485893300931_nPilzno ma nowy rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas finału w sali LO w Pilźnie, szef sztabu Krzysztof Czekaj poinformował, że zebrano ok. 31,5 tys. złotych, czyli o ponad 2,5 tys. zł więcej niż przed rokiem.

– Olbrzymi wkład w rekordową zbiórkę mieli wolontariusze, których kwesta przyniosła prawie 25 tysięcy złotych – mówi Krzysztof Czekaj. Na całkowitą kwotę złożyły się również wpływy od sponsorów (ok. 4 tys. zł) i zyski z loterii (2,5 tys. zł). Celem 26. finału WOŚP jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Finał w sali LO uatrakcyjniły występy dzieci, uczniów, małych strażaków oraz lokalnych artystów. Imprezę zakończyło „światełko do nieba”.

Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.