Roksana Węgiel z The Voice Kids wystąpiła w Gospodzie u 7 Zbójów – film

DSC_598712 stycznia w sobotę zaśpiewała w The Voice Kids i oczarowała swoim głosem Edytę Górniak. Wczoraj Roksana Węgiel, bo o niej mowa, wystąpiła w Gospodzie u 7 Zbójów w Strzegocicach w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ma piękny głos i niezwykłą osobowość.

Roksana ma 12 lat i mieszka w Jaśle. W minioną sobotę swoim występem dosłownie położyła na kolana jury The Voice Kids piosenka „Halo” i „Aleją gwiazd”, którą zaśpiewała już z Edytą Górniak. W minionąniedzielę na żywo można było zobaczyć Roksanę w Gospodzie u 7 Zbójów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.