Strażacy z OSP Czarna z wizytą w Domu Dziecka Hanka w Dębicy

DSC_5718Było mnóstwo uśmiechów, radości i zaciekawienia u mieszkańców Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Wczoraj wieczorem z podarunkami i pokazem sposobów ratowania potrzebujących przybyli do niego strażacy z OSP Czarna.

-Pomysłodawczynią akcji była Anna Trzaskuś, członkini naszej OSP -mówi Krzysztof Pękala. To dzięki niej jesteśmy dziś u dzieci.

Przybycie strażaków do Domu Dziecka wywołało falę nieukrywanej radości wśród namłodszych mieszkańców placówki. Obecnie przebywa w niej 24 wychowanków w wieku od 2 do 24 lat. Wczoraj namłodszy z nich dwuletni Olek w strażackim chełmie również uczestniczył w spotkaniu podobnie jak jego nieco starsi koledzy i koleżanki.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z wizyty strażaków z OSP Czarna w Domu Dziecka „Hanka”.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.