W publicznym Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym Rejestr są trzy osoby urodzone w Dębicy

PolicjaTrzech mężczyzn urodzonych w Dębicy figuruje w publicznym wykazie osób skazanych za przestępstwa na tle seksualnym. Dwóch  z nich odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności w Rzeszowie. Dziewięć lat temu w Siedliskach Bogusz bestialsko zabili trzy osoby. Trzeci przestępstwa dopuścił się na terenie powiatu jeleniogórskiego.

Publiczny rejestr sprawców przestępstw na tle seksualny dostępny jest w sieci na stronach Ministerstwa Sprawiedliwości. Na dzień 1 stycznia 2018 roku figuruje w nim trzech sprawców, którzy urodzili się w Dębicy. To mężczyźni w wieku od 26 do 28 lat.

Dwóch z nich 11 lat temu w Siedliskach Bogusz zamordowało z zimną krwią trzy osoby. Jednej z ofiar podcięli piłą motorową gardło, inną zabili uderzając w głowę siekierą. 75-letnią staruszkę przed śmiercią jeden ze sprawców zgwałcił. Swoje ofiary okradali, a za pieniądze kupowali alkohol. Sąd w Rzeszowie skazał ich na dożywotnie pozbawienie wolności. Karę odbywają w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. Mogą ubiegać się o warunkowe zwolnienie z więzienia po 45 latach.

Trzeci ze sprawców swojego czynu dopuścił się w Jeleniej Górze. Sąd skazał go na 2 lata pozbawienia wolności. Przez 10 lat ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz nie może do niej zbliżać się na odległość mniejszą niż 100 metrów.

Więcej szczegółów o osobach urodzonych w Dębicy i znajdujących się w publicznym rejestrze sprawców przestępstw na tle seksualnym znajduje się pod poniższymi linkami:

 

https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/judgement-detail/30553f48-1dcf-4202-84e5-9543adfc23c9

https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home/dbdb80e6-b73c-4a0c-95d4-a4e323ab4080

https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home/7bdde935-1c7f-4ab3-8710-5bfd963803ac

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.