Zaginiony świat – ktoś rozpoznaje miejsca? Ludzi?

2F10Te zdjęcie nie pochodzą z terenu Dębicy, prawdopodobnie zostały wykonane przez niemieckiego żołnierza gdzieś na południu Polski. Przeglądając nasze archiwum natknęliśmy się na nie i uznaliśmy, że chyba warto je obejrzeć, aby chociaż przez chwilę przywołać pamięć o naszych sąsiadach, którzy przez setki lat mieszkali w Dębicy. Prawdopodobnie podobne sceny- jak te uwiecznione na tych zdjęciach- rozgrywały się również w naszym mieście. A może ktoś rozpozna miejsca, gdzie zrobiono te fotografie? Dopowie historię? Zapraszamy na nasz profil FB.

 

 

 

 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.