Ziemia Dębicka: „Przepraszamy za grandę!” :)

Trolejbus-mostDo naszej redakcji zadzwonił dziś bardzo zdenerwowany właściciel całkiem sporej dębickiej firmy i prawie krzycząc poprosił nas, żebyśmy nie publikowali materiałów przyciągających uwagę jego pracowników w czasie pracy. „No cała firma siedzi mi na Ziemi Dębickiej i zgaduje co to za miejsca na zdjęciach! – mówił oburzony. No co to za granda, tak nie może być! Nie możecie publikować tych zdjęć poza godzinami pracy!?

W toku rozmowy okazało, się że publikowane zdjęcia Dębicy z różnych okresów tak bardzo rozpaliły wspomnienia pracujących tam osób, że większość z nich dzień  pracy rozpoczyna od wizyty na naszym portalu i tak samo kończy. Tak było wczoraj i tak, według relacji naszego rozmówcy, jest również dzisiaj.

Trudno  ukryć, że bardzo nas cieszy taka informacja. Faktycznie materiały związane z historią miasta cieszą się ogromnym powodzeniem i wywołują żywą dyskusję wśród naszych Czytelników co widać zwłaszcza na profilu FB Ziemi Dębickiej. Możemy jedynie zaapelować, aby wizyty na Ziemi nie kolidowały z obowiązkami pracowniczymi, ale wiedząc, że ludzka natura jest słaba a ciekawość bardzo silna zdajemy sobie sprawę, że apel ten może nie być skuteczny. Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających Ziemię Dębicką i zapraszamy do nas. W godzinach pracy i poza nimi również.

Naszego rozmówcę przepraszamy za kłopoty i odpowiadając na jego pytanie czy posiadamy stare zdjęcie z terenu parafii Straszęcin przyznajemy, że tak. Mamy kilka zdjęć i czekają one na publikację.  Zapraszamy do śledzenia naszego portalu. Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Jedno z nich – wcale nie najstarsze – zamieszczamy powyżej z pytaniem co ono przedstawia?

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.