Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Akcja „Pomóżmy Tomusiowi” już w najbliższą niedzielę 11 lutego

27846701_1975968005999447_889376750_oW niedzielę 11 lutego, na Sali gimnastycznej, przy ulicy Kościuszki 32, obok Urzędu Miasta będzie miała miejsce akcja charytatywna Pomoc dla Tomka, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację  Tomaszka z Kamienicy Górnej. Mamy nadzieję, że mieszkańcy całego powiatu i nie tylko włączą się w tę szczytną akcję.

Jestem pod wrażeniem zaangażowania i chęci pomocy. W kilka minut po tym jak zamieściłam post na portalu społecznościowym zaczęli zgłaszać się ludzie chętni w taki czy inny sposób wesprzeć akcję. Stąd tak bogaty program wydarzenia. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Akcja zaczyna się o godzinie 13.00 przewidziany czas jej zakończenia to godzina 20.00. Wystąpią tutejsi soliści z 2 LO oraz takie zespoły jak Why Not, Distric 2 oraz Cold Fire. Nie zabraknie pokazów tanecznych dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Happy Kids, ze szkoły tańca Fame oraz Soul Dance. Siłownia Soho wyszła z propozycją poprowadzenia mini olimpiady sportowej dla rodzin. Dj Kinder Sid zadba poprzez animacje i zabawy o dobry nastrój małych i dużych uczestników akcji. Odbędzie się również licytacja- mamy vouchery od partnera imprezy Firmy Olimp Labs, która również przekazała limitowaną koszulkę z autografem Roberta Kubicy, z numerem 14- dniem urodzin Tomka. Nie zabraknie gadżetów i karnetów od Klubu Endorfina i Plaza Sport. Będzie również możliwość zaopatrzenia się w inne gadżety podarowane przez okolicznych mieszkańców oraz skorzystać z zabiegu na dłonie. Będzie też coś dla fanów motoryzacji – pokaz pięknych mustangów. Tego dnia będziemy kwestować również w Galerii Dębickiej oraz w Galerii Raj.

Patronat honorowy nad akcją objął burmistrz miasta Dębica oraz Stowarzyszenie Możemy Wszystko. Niespodzianką jest pierwsze w tym roku wielkie grillowanie, za które odpowiedzialny jest Pan Piotr Bassara. Będą też inne atrakcje kulinarne- różnego rodzaju ciasta, zupy, przekąski.

Zachęcam do udziału w niedzielnej akcji dla małego Tomaszka, podczas której mocno w to wierzę może stać się cud- czyli uzbieramy potrzebną sumę pieniędzy. Dobro powraca ze zdwojoną siła, dlatego bądźmy razem, bo w grupie siła.

Bernadetta Lechowicz

Patronat medialny nad akcją objął m.in. portal ziemiadebicka.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.