Bernadetta Lechowicz: Dziękuję wszystkim którzy byli i są ze mną

Bernadetta LechowiczPani Bernadetta Lechowicz przesłała do naszej redakcji kilka słów do wszystkich osób, które pomagały jej w akcji organizowania pomocy dla małego Tomaszka oraz do wszystkich, którzy są z nią i wspierają ją w tym niełatwym dla niej czasie. Zamieszczamy je poniżej.

 

Drodzy Przyjaciele,

Musimy okazywać wdzięczność za to, co mamy. Mimo wszystko, to nie była ostatnia akcja mająca na celu pomaganie dzieciom, gdyż dzieci zawsze były i będą dla mnie najważniejsze. Obecna sytuacja nie zamknie mi drogi do niesienia pomocy potrzebującym maluszkom. Co nas nie zabije, to nas wzmocni – jeszcze będzie pięknie…

Po trzech tygodniach przygotowań przyszedł czas na podsumowanie akcji dla naszego cudownego Tomaszka.
Zebraliśmy 10 500 zł. Dla niektórych to tylko jakaś suma – mała, bądź duża. Dla mnie to serce i zaangażowanie wielu osób. Mnóstwo podarowanych przedmiotów i gadżetów, poświęcony czas, wysiłek niejednokrotnie również fizyczny, rezygnacja z innych zajęć, to mnóstwo czasu spędzonego przy gotowaniu, pieczeniu ciast. To pomimo prowadzenia swojego wymagającego biznesu niezatracenie serca na potrzeby drugiego człowieka. To wszystko kochani o Was – dla Was są te podziękowania.

Dziękuję:
Panom Burmistrzom: Panu Mariuszowi Szewczykowi i Panu Wojciechowi Iwasieczce, Pani Monice Rojek- Kałek, pracownikom MOSiR z Panią Martą Pawełko na czele, Firmie Olimp Labs, Dj KinderSid- Panu Danielowi i Pani Monice, Firmie: Soho Body Spirit, Panu Mateuszowi Wyszyńskiemu, Firmie Endorfina, Plaza Sport, Panu Piotrowi Bassara Steak House i Tapas Wine Bar, Akademii Małego Strażaka, Pani Agnieszce Żurek, Pani Joli Morawczyńskiej i wspaniałym biegaczom, Szkole Tańca Fame, Szkole Tańca i Ruchu Soul Dance, Maciejowi Szymańskiemu- iluzjoniście, brzuchomówcy, Panu Bogdanowi Dobrzańskiemu- Mistyk, uczniom ze Szkoły Rzemieślniczej Branżowej I Stopnia w Pilźnie, uczniom z II LO, z ZS nr 2 w Dębicy, wspaniałym nauczycielom, którzy uwrażliwiają młodzież na potrzebę pomagania, managerom Galerii Dębickiej i Galerii Raj, Pani Beacie Kałamarz partnerowi marki tianDe, Pani Agnieszce Walkowicz, Firmie Nowy MAXPOL, Tommax, Pani Basi Bassara, Duda Silesia- Panu Grzegorzowi, Strażakom z OSP Skurowa, mieszkańcom Kamienicy i Brzostka, Firmie Mateo, Speed Pizza, pracownikom restauracji u Pana Filipka, Piekarni z Brzeźnicy – Mariusz Stafiński, Drukarni Print Tab, MRdesigner, Podkarpackim Mustangom. Redaktorom z redakcji: Ziemi Dębickiej, Radia RDN, Obserwatora Lokalnego,  dębickiej telewizji, spotted Dębica. Młodzieży z Jednostki Strzeleckiej. Członkom zespółów: Why not?, District 2, Cold Fire. Wszystkim przekazującym gadżety do licytacji. Śpiewającej i tańczącej młodzieży: Natalii, Zuzi, Oliwii, Nadii, Izie, Ewie i Wiktorii, Julce, Wiktorii, Oli, Kubie oraz ich instruktorom i nauczycielom. Licytującym oraz wszystkim, którzy przyszli i wsparli datkami naszą akcję.
Moim cichym aniołom: Pawłowi, Krzysztofowi, Marysi, Marcinowi, Beni, Monice, Danusi, Justynie, Pani Magdalenie Kusibab, Marcinowi Walkowiczowi- prowadzącemu akcję oraz prywatnie mojemu synusiowi Antosiowi za cierpliwość 🙂

Pokazaliśmy, że w grupie siła… Niech dobro wraca do Was ze zdwojoną siłą, a w oczach i sercu zawsze gości radość, miłość i szczęście.

Dziękuję i pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie!

Bernadetta Lechowicz

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.