Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Młodzi dziennikarze w Domu Seniora

20180125-122718Wizytą młodzieży z Koła Dziennikarskiego działającego w Szkole Podstawowej Nr 5 w Dębicy, rozpoczęła się realizacja projektu socjalnego pn: Karta żywej historii”.

Projekt skierowany jest do osób w wieku poprodukcyjnym, które uczęszczają na zajęcia organizowane w Placówkach Wsparcia funkcjonujących w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

Celem głównym działań jest przeprowadzenie cyklu spotkań międzypokoleniowych, połączonych z wywiadami udzielanymi przez Seniorów i ich publikacja w gazetce szkolnej w całości redagowanej przez uczniów.

Pierwsze spotkanie z Seniorami odbyło się 25 stycznia 2018 r. w Domu Seniora, przy ul. Rzeszowskiej. Podczas wizyty młodzież przeprowadziła rozmowę z jedną z uczestniczek – Panią Heleną Wątrubską. Spotkaniu towarzyszyła duża dawka humoru, życzliwości i ciepła.

Kolejna wizyta młodych dziennikarzy u Seniorów już za miesiąc.

Źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.