Muzyczna karuzela w szkole muzycznej

Uczniowie ZPSM w DębicyZespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy zaprasza dzieci zainteresowane nauką w szkole muzycznej na zajęcia edukacyjne. Spotkania odbywają się cyklicznie raz w miesiącu.

Kandydaci na uczniów uczestniczą w zajęciach muzyczno – ruchowych oraz w audycjach poświęconych wybranym instrumentom muzycznym. Dzieci i ich opiekunowie mają możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w szkole artystycznej. Jest to również okazja do sprawdzenia u kandydatów predyspozycji muzycznych.

Kolejne zajęcia odbędą się w sobotę 24.02.2018r. od godz. 10:00 do 11:00 w budynku dębickiej szkoły muzycznej przy ul. Kościuszki 8. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 11 lat wraz z muzyczna_karuzela_plakat2018opiekunami. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie swoich dzieci na adres e-mailowy: szkola_muzyczna@o2.pl
Koszt udziału w zajęciach to kwota 5 złotych, którą prosimy wpłacać na konto Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy lub bezpośrednio przed zajęciami.

Warsztaty poprowadzą:

Rytmika: Renata Żabicka

Flet: Grażyna Ciesielska

Klarnet: Mariusz Stępień

Obój: Tomasz Ożóg

Saksofon: Piotr Kita

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.