Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Dzielnicowy pomógł choremu mężczyźnie

policja 2Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Pilznie interweniował w sprawie samotnie mieszkającego mężczyzny. Mieszkaniec Podlesia przebywał w warunkach zagrażających jego życiu i zdrowiu.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Pilznie uzyskał wczoraj informację o trudnych warunkach, w jakich przebywa 56-letni mieszkaniec Podlesia. Ustalił, że mężczyzna mieszka w nieocieplonym barakowozie.

Policjanci wspólnie z pracownikami pomocy społecznej, potwierdzili bardzo trudne i zagrażajace zdrowiu mężczyzny warunki. Stan 56-latka wymagał opieki medycznej. Dzielnicowy wezwał karetkę pogotowia. Jednak mężczyzna odmówił przewiezienia do szpitala, dlatego sanitariusze opatrzyli go na miejscu. 56-latek będzie teraz pod regularną opieką pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pilznie.

Okres zimowy to bardzo duże wyzwanie dla osób samotnych i chorych. Dlatego nie bądźmy obojętni na ciężki los innych ludzi – zadzwońmy na policję lub do ośrodka pomocy społecznej. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie. 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.