Podrożeją bilety MKS w Dębicy

autobus2,70 zł w strefie „O”, 3 zł w strefie I, 3,4 zł w strefie II i 4 zł w strefie III kosztowały będą jednorazowe bilety MKS. Podwyżkę cen biletów, także miesięcznych, w zależności od strefy od 5-8 %,  podczas ostatniej sesji uchwalili radni miejscy. Poprzednia podwyżka miała miejsce 2 lata temu.

Jak tłumaczył podczas sesji Piotr Chęciek, prezes MKS podwyżka cen biletów spowodowana jest rosnącymi kosztami zarówno cen paliwa jaki i utrzymania przystanków oraz zmniejszająca się liczbą pasażerów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.