Rozmowy z Ziemią Dębicką – Jagna Zielińska

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego cyklu, tym razem filmowego na Ziemi Dębickiej. Nosi on nazwę “Rozmowy z Ziemią Dębicką” i można zobaczyć go na naszym portalu w okienku filmowym po prawej stronie lub bezpośrednio na kanale YT. W pierwszym odcinku rozmawiamy z Jagną Zielińską – pochodzi z Dębicy, tu ukończyła I LO, jest stylistką mody, dziennikarką. Jako jedna z nielicznych przeprowadziła wywiad z Marią Kaczyńską – był to jeden z ostatnich wywiadów udzielonych przez nią przed jej tragiczną śmiercią podczas katastrofy smoleńskiej. Polecamy!

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.