Terytorialsi będą ćwiczyć w Stasiówce

terytorialsi Przez 13 godzin, od 7.00  do 20.00  w lasach na terenie Stasiówki odbywać będzie się w najbliższą niedzielę 11 lutego szkolenie rotacyjne „terytorialsów” z pododdziałów 33 batalionu z Dębicy.  Podczas szkolenia żołnierze nie będą wykorzystywali środków bojowych.
Szkolenie odbędzie się w rejonie lasów Nadleśnictwa Dębica. Podczas szkolenia nie będą wykorzystywane środki bojowe, jedynie środki pozoracji pola walki. Szkolenie realizowane będzie z zachowaniem przepisów przeciw pożarowych i bhp, a teren po ćwiczeniach ma zostać doprowadzony do stanu wyjściowego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.