Wielkie starcie – Uczniowie kontra Nauczyciele SP nr 5

nauczyciele-uczniowie_sp5_debicaNowa tradycja w Szkole Podstawowej numer 5 w Dębicy. W związku z trwającym od kilku lat projektem klas hokejowych uczniowie wyzwali swoich nauczycieli do pojedynku w najpiękniejszej dyscyplinie sportowej jaką jest hokej na lodzie. Już jutro o 11:00 na dębickim lodowisku spotka się Pani od polskiego z uczniem z 5c… kto będzie lepszy się zobaczy 🙂
Chodzi nam o świetną zabawę i promocję hokeja – mówi Michał Wiktor, nauczyciel SP5 i trener grup młodzieżowych UKH Dębica.
Mecz ma propagować sportowy tryb życia i pokazać, że każdy może zagrać w hokej i bawić się przy tym znakomicie. Pokazał to rozegrany w ostatnią sobotę mecz pomiędzy Przyjaciółmi UKH Dębica a Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich, gdzie brakło cegiełek wstępu! Cel meczu został osiągnięty, a to jest najważniejsze, 3-letnia Emilka będzie miała pionizator!

Wszystkich Kibiców zapraszamy na lodowisko 27.02.2018 o godzinie 11:00

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.