Zlecą badania marketingowe funkcjonowania dębickiego MKS-u

MKSAnaliza dostępności i konkurencyjności komunikacji miejskiej, wykonanie specjalistycznej analizy rzeczywistych czasów przejazdów autobusów komunikacji miejskiej oraz  sporządzenie koncepcji optymalizacji komunikacji miejskiej w Dębicy to trzy z elementów jakie będą badane  w ramach ogłoszonego właśnie przez Urząd Miejski w Dębicy przetargu pn. „Optymalizacja oferty przewozowej na podstawie przeprowadzonych kompleksowych badań marketingowych w dębickiej komunikacji miejskiej”.

Poza tymi elementami w ramach przetargu ofertowego mają zostać także sporządzone wdrożeniowe rozkłady jazdy komunikacji miejskiej i uruchomione monitorowanie wdrażania zmian w tych rozkładach jazdy.
Oferty do przetargu można składać do 6 marca 2018 r.

A Waszym zadaniem co można byłoby poprawić w funkcjonowaniu dębickiego MKS-u ?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.