Do Latoszyna Zdroju trafi sprzęt rehabilitacyjny z „Technomex”-u

26 marca 2018 r. w Urzędzie Gminy Dębica miało miejsce podpisanie umowy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego do Zakładu Przyrodoleczniczego w Latoszynie. Przetarg, który został ogłoszony na początku marca, wygrało Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „TECHNOMEX” Sp. z o.o.

Spółka Latoszyn Zdrój Sp. z o.o., której 100% udziały należą do Gminy Dębica, podpisała umowę o łącznej wartości 312 680 zł., w ramach której zostaną kupione i zamontowane m.in. wanny do kąpieli siarczkowych oraz sprzęt do zabiegów z zakresu rehabilitacji zdrowotnej tj.: fizjoterapia, hydroterapia, laseroterapia, krioterapia i kuracji borowinowej. Pieniądze na ten cel zostały przekazane Spółce zgodnie z uchwałą Rady Gminy Dębica NR XLIII/479/2018, na mocy której Gmina Dębica podwyższyła kapitał zakładowy. Zgodnie z umową do końca kwietnia zamontowane będzie całe wyposażenie do usług rehabilitacyjno – zdrowotnych na bazie wód siarczkowych.
PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jest wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.