Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nie żyje 68-letni pieszy potrącony przez samochód

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem w Zwierniku. Kierujący samochodem BMW najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 68-latek poniósł śmierć na miejscu. 21-letni kierowca był trzeźwy.

O godz. 20, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy, został powiadomiony o wypadku na drodze powiatowej w Zwierniku. Wstępnie ustalono, że kierujący BMW najechał na pieszego, który znajdował się na jezdni. Mężczyzny nie udało się uratować. Policjanci ustalili tożsamość zmarłego, to 68-letni mieszkaniec Zwiernika.

Funkcjonariusze potwierdzili, że 21-letni kierowca BMW, mieszkaniec Małopolski, był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.