Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rozstrzygnięcie konkursu modelarskiego już jutro w „Ekonomiku”

Już jutro,  w Niedzielę Palmową od 10:30-13:00 w  Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy przy ul. Ogrodowej odbędzie się XIV już edycja Konkursu Modelarskiego Ogniwko 2018. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wydarzenie wszystkich pasjonatów modelarstwa, historii i militariów.
Oprócz samych modeli redukcyjnych w różnej skali i o różnej tematyce podczas imprezy będzie można odwiedzić stoiska Sekcji Rekonstrukcji Historycznej im. 16 Pułku Piechoty, która przedstawi broń i oporządzenie polskiego wojska z 1939 r. oraz dębickich żołnierzy z Obrony Terytorialnej, którzy również prezentować będą swoje wyposażenie i uzbrojenie.
Program:

sobota 24. 03. 2018r.
godz. 8:30 – 11:00 przyjmowanie modeli, giełda modelarska
od godz. 11:15 ocena modeli przez Jury, wystawa konkursowa (do ok. 13:00)
od ok. godz. 11:30  konkurs historyczny

niedziela 25. 03. 2018r.
godz. 10:30 – 13:00 wystawa pokonkursowa
godz. 12:30 – 13:00 ogłoszenie wyników konkursów, wręczenie nagród
ok godz. 13:15 – odbiór modeli

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.