Uczniowie z „Mechanika” demonstrowali działanie robotów

Kilkanaście różnych robotów można było zobaczyć dzisiaj w Galerii Raj podczas pokazu zorganizowanego przez uczniów „Mechanika” w ramach „Dni Otwartych” szkoły. Łukasz Hoedl  i Łukasz Garbacz z ZSZ nr 1 w Dębicy wszystkim chętnym demonstrowali działanie robotów.

„Prezentujemy dzisiaj możliwości skonstruowanych przez nas robotów. Dzieci mogą się im przyjrzeć z bliska i posterować nimi oraz  zapoznać się z ich funkcjami” – mówi Łukasz Hoedl.

Prezentacje w galerii odbyły się w ramach Dni Otwartych, które rozpoczęły się wczoraj w ZSZ nr 1. W wydarzeniu pod hasłem X Akademia Gimnazjalna „Techniki Dawne i Niedawne”wzięli udział m.in. uczniowie  klas gimnazjalnych oraz klas VII szkoły podstawowej.  Celem organizatorów było zachęcenie zachęcić gimnazjalistów do kontynuowania nauki właśnie w ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zarówno w technikum jak i szkole branżowej. Wśród zaplanowanych atrakcji odbył się  turniej „Techniki dawne i niedawne” oraz różnego rodzaju  gry, zawody sportowe, wystawy, pokazy i  konkursy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.