Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

100 lat Pani Bronisławy


Bronisława Przybyło pierwszego kwietnia świętowała setne urodziny. Mieszkanka Bielów otrzymała życzenia od najbliższych oraz od burmistrz Pilzna Ewy Gołębiowskiej, Doroty Ciupak – zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, a także Jerzego Gągały – kierownika placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dębicy.

Pani Bronisława jest jednym z 13-ściorga dzieci Jana Kolbusza i Marii Samborskiej. W wieku 25 lat poślubiła wdowca z czwórką dzieci, a razem z mężem cieszyła się z przyjścia na świat kolejnych 7 pociech. Doczekała się 16 wnuków i 17 prawnuków. Dzień Pani Bronisławy zaczyna się od porannej mszy w kościele, do którego spaceruje o własnych siłach. Przygotowanie posiłku sprawia jej ogromną radość, bo jak sama twierdzi nikt nie potrafi obrać ziemniaków tak, jak ona. Jej pasją jest szycie, z którym świetnie daje sobie radę na zabytkowej maszynie firmy Gritzner. Jest fanką programów i seriali kryminalnych. Nie wyobraża sobie bez nich zimowych, długich wieczorów.
To kobieta o ogromnym sercu, uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Pogodą ducha zaraża, a energia, która od niej płynie pobudza do działania.
Pani Bronisławie życzymy kolejnych lat w zdrowiu i radości. Każdy dzień niech przynosi dużo życzliwości i ciepła płynącego od bliskich jej osób.

Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.