Braciejowa triumfatorem I Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej w Głobikowej

Od 21 do 22 kwietnia w hali sportowej ZS w Głobikowej rozgrywano dwudniowy I Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o puchar: Sołtysa Sołectwa Głobikowa, Z-cy Dyrektora Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn : Głobikowa I, Braciejowa, Brzeźnica, Mała, Dobrków, Głobikowa II, Stobierna oraz Pilzno. Pierwszego dnia turnieju wszystkie zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizacja toczyła się w systemie każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Do półfinałów, które rozgrywano kolejnego dnia awansowały po dwie najlepsze drużyny tj.: Brzeźnica, Głobikowa, Braciejowa i Stobierna. Po zaciętych pojedynkach do wielkiego finału awansowały Braciejowa oraz gospodarze turnieju z Głobikowej. Licznie przybyli kibice oraz zaproszeni goście obserwowali mecz pełen emocji i zwrotów akcji. Zacięta rywalizacja o każdy punkt sprawiała, iż w Głobikowej byliśmy świadkami siatkówki na wysokim poziomie. Więcej spokoju zachowali gracze z Braciejowej i to oni zostali zwycięzcami I Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej.

Klasyfikacja Turnieju :
I Miejsce – Braciejowa w składzie : Arkadiusz Pieniążek, Kamil Nylec, Maksymilian Nylec, Krzysztof Kutow, Paulina Olszewska, Dawid Malinowski, Kamil Strzałka.
II Miejsce – Głobikowa w składzie : Krystian Pietrucha, Mateusz Pasik, Paweł Wstawski, Łukasz Piekarczyk, Łukasz Asyngier, Daniel Popiela, Kamil Radek, Maciej Nykiej, Marcin Strzałka.
III Miejsce – Brzeźnica w składzie : Jacek Matera, Jacek Sola, Wiktor Mączka, Paweł Matera, Piotr Cyzio, Zenon Kuczek, Krzysztof Mazur, Łukasz Jachym.
Najlepszy Zawodnika – Daniel Popiela – Głobikowa
Najlepsza Zawodniczka – Paulina Olszewska – Braciejowa

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.