„Jagiełło na przełomie ubiegłego stulecia”

25 kwietnia był w I LO dniem zjednoczenia się z maturzystami w ostatni dzień ich edukacji szkolnej. Pomysł wziął się od uczniów ostatnich klas, którzy utworzyli wydarzenie „Jagiełło na przełomie ubiegłego stulecia”. Inicjatywa okazała się świetną integracją młodzieży oraz lata 60, 70, 80 oraz 90 powróciły do „Jagiełły”. W tym dniu również odbyły się Dni Otwarte, przez co uczniowie gimnazjum mogli zobaczyć ofertę szkoły.

 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.