Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nie ma igloopolowskiego złota, to był żart

Wczorajszy artykuł o znalezionym w Straszęcinie złocie należącym do Banku Igloopol to oczywiście żart prima aprilisowy. Nasi Czytelnicy bardzo szybko się zorientowali że to nie jest prawda, ale kilka osób początkowo uwierzyło w tę historię. Niestety, to nieprawda – złota, przynajmniej tego poigloopolowskiego w Straszęcinie nie ma, a przynajmniej nie odkryto go w ostatnim czasie.

Nie zmienia to faktu, że artykuł na ten temat cieszył się porą popularnością, Na samym profilu FB Ziemi Dębickiej przeczytało go blisko 10 tys osób, 25 razy był udostępniany,  a 65 osób go polubiło.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.