Wizyta w tym sklepie zmusza do refleksji czyli życiowe sentencje nad skrzynkami jabłek

-Jak szef ma taki nastrój to wymyśla takie sentencje i wiesza je w sklepie – mówią sprzedawczynie ze sklepu przy ulicy Krakowskiej w Dębicy.

„Prawdziwych przyjaciół poznaje się nie w biedzie ale po tym jak znoszą twój sukces” lub „Sprawiaj innym radość, zobaczysz że radość cieszy” – te i inne sentencje można przeczytać powieszone nad skrzynkami jabłek. Ludzie czytają  i czasem się zastanawiają nad tymi słowami. Warto zajrzeć do tego sklepu i zobaczyć na własne oczy. A przy okazji warto kupić smaczne jabłka w bardzo dobrej cenie!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.