Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

XIX Galicyjskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w XIX Galicyjskich Konfrontacjach Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych. Tegoroczna edycja przeglądu odbędzie się 12 maja na dębickim Rynku.

Celem Konfrontacji jest prezentacja i pielęgnacja tradycji ludowej pieśni i muzyki, to także okazja do zapoznania się z folklorem z różnych rejonów Polski.

Warunkiem udziału w Konfrontacjach jest czytelne wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia w terminie do 27 kwietnia br. na adres: Dom Kultury i Kino „Kosmos”, ul. Lisa 3, 39-200 Dębica;

e-mail: konkursy@mokdebica.pl.

Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej: www.mokdebica.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.