Do dębickiego oddziału Towarzystwa Św. Brata Alberta trafiły fundusze na realizację programu „Pokonać bezdomność”.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Fundusze w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych zostaną przeznaczone na dokończenie budowy i wyposażenie trzeciego piętra schroniska, gdzie znajdą opiekę ludzie bezdomni –  starsi i chorzy. W tworzonym od kilku lat Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym i Pielęgnacyjnym dla potrzebujących mieszkańców  powiatu dębickiego, docelowo opiekę ma znaleźć 150 osób.
Ma to być miejsce życia dla osób starszych, chorych, biednych i samotnych, zarówno kobiet jak i mężczyzn. T

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta jest katolicką, niezależną organizacją dobroczynną niosącą pomoc bezdomnym mężczyznom, kobietom, samotnym matkom, ofiarom przemocy, dzieciom z rodzin ubogich, więźniom oraz osobom starszym i chorym w duchu  Św. Brata Alberta.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.