Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Magdalena Macios z USA przywiozła 2 medale

Magdalena Macios Podczas 18th Annual US SUMO OPEN zdobyła dwa medale. Złoto w kategorii lekkiej do 65kg pokonując w finale Amerykankę Morgan Chateau oraz, ku miłemu zaskoczeniu, wywalczyła srebro w kategorii OPEN. W półfinale pokonałam Mongołkę Undrakhazaya Nyamsuren. Niestety w finale lepsza była Amerykanka Mariah Holmes, która wcześniej zdobyła srebrny medal wagi średniej do 80kg.

Magdalena Macios w Long Beach w Kalifornii była przez 7 dni. Podczas pobytu miała możliwość zwiedzenia kilku znanych miejsc, min. Hollywood, Santa Monica czy Venice. Pomimo tego, że są to piękne miejsca najbardziej podobał jej się sam Turniej US Open, który był niesamowitym wydarzeniem. Odbył się w Walter Pyramid – hala sportowa w kształcie piramidy, która pomieści 8 tys osób. W trakcie turnieju trybuny były całkowicie zapełnione. Kibice dopingowali nie tylko zawodnikom z USA ale również zawodnikom z innych krajów. Wszędzie panowała pozytywna atmosfera zarówno wśród kibiców jak i zawodników.
Poziom turnieju był bardzo wysoki. Przyjechali zawodnicy z całego świata. Medaliści World Games, medaliści Mistrzostw Świata oraz medaliści Mistrzostw Europy, Azji i Ameryki. Wywalczyć medal nie było lekko ale jak widać Pani Magdalena doskonale poradziła sobie z tym zadaniem.

Składamy wyrazy najwyższego uznania i życzymy kolejnych spektakularnych sukcesów

Źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.