Mokaferia Love w „Kosmosie”

Już po raz 11. odbył się popis uczestników zajęć Vocal Studio prowadzonego przez Katarzynę Godzisz-Antonik. Koncert odbył się w Domu Kultury i Kinie „Kosmos” Miejskiego Ośrodka Kultury. Wraz z Vocal Studio i Towarzystwem Przyjaźni i Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica-Puurs „Serce za serce” MOK był współorganizatorem tego muzycznego spotkania.. Wszystkim wokalistom towarzyszył zespół Muffin.

Prowadząca Vocal Studio, jego założycielka Katarzyna Godzisz-Antonik oraz Karolina Chmiel przez niemal cały czas pozostawały na scenie wspomagając swoich podopiecznych.

Po występach dzieci i młodzieży Vocal Studio swoje umiejętności zaprezentowali również instruktorzy szkoły: Karolina Chmiel, Justyna Sąsiadek oraz Katarzyna Godzisz-Antonik. Zabrakło jedynie Katarzyny Lach.

Kilkadziesiąt minut dobrej, romantycznej muzyki pozwoliło licznie zgromadzonej publiczności przeżyć miły wieczór. Występy przyjmowane były bardzo ciepło, co nie może dziwić, gdyż na widowni nie brakowało rodzin i znajomych małych i trochę większych artystów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.