Piaskownica archeologiczna podczas Nocy Muzeum

Ogromnym zainteresowaniem dzieci i nie mniejszym ich rodziców cieszyła się piaskownica archeologiczna przygotowana dla gości Nocy Muzeum odbywającej się dziś do północy w Muzeum Regionalnym w Dębicy.  Jak dało się zauważyć organizatorzy bardzo dobrze ukryli dukaty, które były przedmiotem poszukiwań, bo przez ponad godzinę przekopywania przez kilkadziesiąt dzieci piaskownicy udało się znaleźć tylko jeden dukat. Kto znalazł dukaty – przyznać się !:)

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.