Pracowity dzień dębickich strażaków

Wyjątkowo pracowity dzień mieli wczoraj dębiccy strażacy. Dwukrotnie gasili na szczęście niegroźne pożary, usuwali substancje ropochodne z Potoku Gawrzyłowskiego oraz z ulicy w Kleciach. W Gorzejowej pomagali w transporcie chorego mężczyzny do karetki pogotowia. W Dębicy na ulicy Czwartaków usunęli węża z terenu jednej z posesji. To już kolejna tego interwencja w ostatnich dniach. Kilka dni wcześniej, niegroźnego zaskrońca, usunięto z terenu innej posesji w Straszęcinie. Gady zostały wypuszczone na wolność na terenach leśnych.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.