Radosny Dzień Matki w Szkole Podstawowej w Brzostku

Dziś w szkole podstawowej w Brzostku Mamy były najważniejsze. To dla nich, pod opieką swoich nauczycielek, dzieci z najmłodszych klas przygotowały specjlane przedstawienie pt. „Calineczka”. Mamy nie kryły wzruszeń oglądając swoje pociechy recytujące wiersze i tańczące przed publicznością. A niejedna z nich uroniła łezkę słuchąjąc piosenki „Przynoszę kosz pełen kwiatów”. – Bardzo dziękujemy, że zechciałyście Panie przyjść do nas dziś do szkoły i razem świętować Dzień Matki -mówiła do mam dyrektor szkoły Maria Przebięda.

 

 

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.