Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Będą nowe wiaty przystankowe w Dębicy

Jedna z 16 nowych wiat zostanie zamontowana przy ul. Piłsudskiego w sąsiedztwie parkingu przy stadionie LKS Igloopol

16 nowych wiat przystankowych chce zakupić w najbliższym czasie Miasto Dębica. Wiaty mają zostać zlokalizowane m.in.  na ul. Szkolnej, Robotniczej, Cmentarnej i Wielopolskiej. Termin składania ofert upływa 15 czerwca br.

Zamówienie ma zostać zrealizowane w ramach programu ograniczenia niskiej emisji w Dębicko- Ropczyckim Obszarze Funkcjonalnym. Miasto ma w planie zakup 16 wiat w tym: jednej 2 modułowej, czternastu 3 modułowych i jednej 4 modułowej.
Nowe wiaty zostaną zamontowane m.in. przy ul. Cmentarnej, Szkolnej, Sportowej, Piłsudskiego, Słonecznej, Wielopolskiej, Transportowców, Robotniczej, Kwiatkowskiego, Pawiej, Gajowej, Rzeszowskiej, Metalowców i przy Placu Sybiraków.

Nowe wiaty przystankowe mają zostać zamontowane do końca  września 2018.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.