Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dni Pilzna 2018 – dzień drugi. Tłumy na pilznieńskim Rynku – DUŻO ZDJĘĆ

Bardzo gorąco było dzisiaj na pilzneńskim Rynku i to nie tylko z powodu temperatury, która przekraczała dziś 30 stopni Celsjusza.  Fantastyczny występ  zaprezentowały gościom drugiego dnia Dni Pilzna starsze i młodsze grupy mażoretek „Jupiter”. Przed publicznością w programie „Wehikuł Czasu” zaprezentowały się drużyny harcerskie z całej Gminy Pilzno. Dla ochłody najmłodsi mieszkańcy zażywali kąpieli w fontannie  na pilzneńskim Rynku.

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.