„Kino Letnie” w tym roku w parku przy muszli koncertowej na Brzegowej

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to już 6 lipca w parku obok Muszli Koncertowej na Brzegowej projekcją filmu „Boska Florence” zainauguruje swoją działalność tegoroczna edycja Kina Letniego. Filmy będzie można oglądać w każdy piątek od 6 lipca do 24 sierpnia. W lipcu projekcje będą się rozpoczynały o godz. 21.00, natomiast w sierpniu o godzinie 20.30.

To już czwarta edycja Kina Letniego w Dębicy. Poprzednie, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury we współpracy z różnymi partnerami (Multimedia Polska, Allegro, Stowarzyszenie „Uwierz w siebie”i Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka) odbywały się m.in. na dębickim Rynku, na placu między Miejską Biblioteką a Galerią Sztuki MOK oraz w parku przy DK Śnieżka. W tym roku ze względu na rozpoczęty remont DK Śnieżka konieczne było przeniesienie imprezy do parku obok Muszli Koncertowej na Os. Słoneczne.

Dotychczasowe edycje dębickiego Kina Letniego gromadziły średnio ok. 150 osób na jednym seansie. Jak oszacowali organizatorzy w ubiegłym roku łącznie w ośmiu projekcjach wzięło udział ok. 1200 osób w różnym wieku.
W tym roku ekran kinowy Kina Letniego zlokalizowany będzie na muszli koncertowej przy ul. Brzegowej. Uczestnicy będą mogli filmy oglądać z stacjonarnych miejsc na widowni lub jak w ubiegłym roku ze specjalnych leżaków.

„Kino plenerowe to idealne uzupełnienie wakacyjnej oferty kulturalnej dla mieszkańców Dębicy, a także doskonała okazja do integracji międzypokoleniowej mieszkańców miasta. Dotychczasowe edycje utwierdziły nas w przekonaniu, że jest to forma rozrywki, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co można było stwierdzić na podstawie frekwencji na wszystkich dotychczasowych seansach. Kino Letnie, które organizujemy dla mieszkańców Dębicy od 4 lat to przysłowiowy strzał w dziesiątkę i z radością będziemy ten projekt kontynuować”- mówi Jan Borek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

Tegorocznymi organizatorami imprezy jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy  i Stowarzyszenie „Uwierz w siebie”.

Program Kina Letniego w Dębicy:

6 lipca g. 21.00 – Boska Florence
13 lipca g. 21.00 – Zwyczajna dziewczyna
20 lipca g. 21.00 – Do zakochania jeden krok
27 lipca g. 21.00 – Tamara i mężczyźni

3 sierpnia g. 20.30 – Słaba płeć
10 sierpnia g. 20.30 – Randka w ciemno
17 sierpnia g. 20.30 – Kobiety bez wstydu
24 sierpnia g. 20.30 – Jeszcze raz

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.