Mundial na żywo w Kinie „Kosmos”

Już tylko kilka dni zostało do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. W mundialu po 12 latach przerwy wystąpią Polacy. Miejski Ośrodek Kultury przygotował prawdziwą gratkę dla kibiców naszej reprezentacji – bezpośrednie transmisje meczów wyświetlane na ekranie kina, w jakości HD i dźwiękiem Dolby Surround.
Będzie to oficjalna Dębicka Strefa Kibica z licencją FIFA. Transmisje obejmą mecze fazy grupowej reprezentacji Polski, półfinały oraz finał mundialu. W przypadku awansu Polaków pokażemy kolejne mecze.

W strefie obowiązywał będzie zakaz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych. Będzie za to możliwość zakupu zestawu meczowego, czyli popcornu i pepsi coli.

Terminy meczów:

19 czerwca / wtorek / 17:00
POLSKA – SENEGAL
kup bilet

24 czerwca / niedziela / 20:00
POLSKA – KOLUMBIA
kup bilet

28 czerwca / czwartek / 16:00
JAPONIA – POLSKA
kup bilet

w przypadku awansu Polaków – kolejne transmisje

10 lipca / wtorek / 20:00
1. PÓŁFINAŁ
kup bilet

11 lipca / środa / 20:00
2. PÓŁFINAŁ
kup bilet

15 lipca / niedziela / 17:00
FINAŁ
kup bilet

 

Bilety w cenie: 10 zł, 5 zł – ulgowy, dostępne w kasie DKiK Kosmos oraz na stronie www.kosmos.mokdebica.pl

Wejściówki w ramach Biletu dla Firm nie obowiązują podczas transmisji mundialu.

 

Oficjalnym parterem transmisji jest firma Olimp Laboratories.

 

Zmianie ulega czerwcowy repertuar kina:

19 czerwca (wtorek):

godz. 17.00 – mecz: Polska – Senegal

godz. 20.00 – „Rampage: Dzika furia”

24 czerwca (niedziela):

godz. 15.00 – „Futrzaki ruszają na ratunek”

godz. 17.00 – „Zimna wojna”

godz. 20.00 – mecz: Polska – Kolumbia

źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.