Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wielkie czytanie na dębickim Rynku

Młodzież z pięciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu dębickiego wzięła dziś (8 czerwca br.) udział w Ogólnopolskiej Akcji Masowego Czytania miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”.

Na Rynku w Dębicy, w promieniach słońca, wspólnej lekturze oddawali się uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Ekonomicznych, I Liceum Ogólnokształcącego (te dwie szkoły zorganizowały przedsięwzięcie), Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Zespołu Szkół na 4 i Zespołu Szkół nr 2.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.