Previous
Next
Previous
Next

Wypadek drogowy w Pilźnie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w miejscowości Pilzno. W wyniku zdarzenia, obrażeń doznał 38-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.
Do zdarzenia doszło w sobotę około godz.17, w miejscowości Pilzno, na ulicy Legionów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem polo podczas skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka motorowerzyście. W wyniku zderzenia pojazdów obrażeń doznał kierujący motorowerem suzuki. Poszkodowanego 38-letniego mieszkańca Pilzna przewieziono do szpitala w Dębicy, gdzie pozostał do dalszego leczenia. Kierujący volkswagenem, 35-letni mieszkaniec Dębicy nie ucierpiał w zdarzeniu.

Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierujących. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Pilźnie.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.