Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Brawo Magda! Tak się realizuje marzenia

Dziś przypadkiem spotkałem w sklepie moją dawną uczenicę Magdę. Pamiętam ją ze szkoły jako wesołą i pracowitą dziewczynę. To już było parę lat temu gdy uczyłem ją i jej klasę geografii i ochrony środowiska. Co u niej słychać? Ma wspaniałę dzieci – jedno już dorosłe zdało maturę a drugie jeździ z mamą na zakupy w wózku. Ma niezłą pracę -pracuje w jednej z dębickich restauracji. Można by się spodziewać, że cieszy ją obecne życie -poukładane i spełnione i o niczym więcej nie marzy. Ale… Magda kilka miesięcy temu zdobyła dyplom czeladnika w zawodzie kucharza z wynikiem bardzo dobrym. Egzamin zdała w rzeszowskiej Izbie Rzemieślniczej. A dziś powiedziała mi, że przygotowuje się do egzaminu na mistrza! W sklepie gdzie ja dziś spotkałem zamówiła 10 kilo wiśni na sok, bo ona i jej dzieci bardzo go lubią.

Normalnie wielki szacunek Magda dla Ciebie! Czapki z głów! Tak realizuje się marzenia! Brawo!

Nauczyciel

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.