Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Domy, których już nie ma w Dębicy ….

Tego domu dawno już nie ma, ale kiedyś stał przy jednej z ulic w centrum Dębicy. Fotografia którą udostępniamy pochodzi z prywatnego archiwum naszej czytelniczki, Pani Krystyny Mądro. Została wykonana w 1966 lub 1967 roku.

„Ten dom znajdował się o okolicach domu Państwa Mikołajków. Mieszkała tu kiedyś (ten ganeczek) moja kuzyneczka z rodzicami. Dom mieścił się w okolicach Piekarni „Jedynki” PSS, a vis-a vis tego domku, kiedyś w piwnicach (okolice kina Uciecha) był sklep meblowy „Factor”. A jeszcze wcześniej mieściły się tam magazyny PSS.Pan śp. Nykiel był wówczas magazynierem.Były to lata, gdy jako uczennica Szkoły Handlowej, odbywałam z koleżankami praktyki – tu i tam – zależy, gdzie nas „postawiono” – opowiada Pani Krystyna Mądro.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.