Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Letnie seanse w plenerze ze Śnieżką

Już w najbliższy piątek, 6 lipca o godz. 21:00, startuje dębickie Kino Letnie. W tym roku organizator akcji, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy wraz z FFiL Śnieżka SA zapraszają wszystkich kinomaniaków na wieczorne seanse do parku przy muszli koncertowej na ul. Brzegowej.
Tegoroczne Kino Letnie rozpoczyna festiwal komedii brytyjskich. Wyświetlane będą takie produkcje jak: „Boska Florence”, „Zwyczajna dziewczyna”, „Do zakochania jeden krok” oraz „Tamara i mężczyźni”. Z kolei w sierpniu na widzów czekają polskie filmy: „Randka w ciemno”, „Kobiety bez wstydu”, „Jeszcze raz” oraz „Słaba płeć”?
Piątkowe seanse pod chmurką również w tym roku wspiera FFiL Śnieżka SA. Dla uczestników pokazów filmowych, oprócz ciekawych produkcji, przygotowano konkursy z nagrodami. Zasady udziału w zabawie są proste – wystarczy wypełnić kupony rozdawane przed projekcjami, udzielając kreatywnej odpowiedzi na „kolorowe pytania”. Na zwycięzców czekają produkty Śnieżki na wakacyjne remonty, a na wszystkich uczestników wiele niespodzianek.
Zapowiedź tegorocznej odsłony dębickiego Kina Letniego jest dostępna na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=h9DGK4Dy_tQ

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.